Strašidelný den u Motýlků

Ve středu 1.11. se naši ,,Motýlci" proměnili na strašidla. Hned ráno si děti užily společné malování na obličej, nafukovaly a zdobily si strašidelné balónky, malovaly si omalovánky a společně se fotily v maskách. Po svačince je čekalo na zahradě několik strašidelných úkolů, ke kterým bylo třeba mít odvahu a nebát se. Děti létaly se strašidlem mezi plechovkami, hledaly a poznávaly, co si havran odnesl do svého hnízda, zkusily si létat jako netopýr s nataženýma rukama při chůzi po laně, šly se zavázanýma očima ke strašidelnému stromu, lovily malé příšerky na prut, házely kroužky na čarodějnické klobouky a snažily se trefit velkým okem do dýně. Po splnění všech úkolů na děti čekala sladká odměna v podobě papírových dýniček s bonbony, které si děti samy vyrobily.