Představení "Tři čuníci nezbedníci"

"Koho to sem šunky nesou?" To si řekla tři prasátka na jevišti, když dorazily děti z MŠ Zdravíčko na divadelní představení. Podobné legrační hlášky zněly celou pohádkou. A o čem pohádka byla? Byla o třech prasátkách, která šla do světa, ale i nebyla o třech prasátkách, která šla do světa. Jak to tak bývá, prasátka si chtěla postavit domeček, aby se měla kde ukrýt před zlým vlkem, jenže se nemohla domluvit, z čeho domeček bude. Prasátka zvolila tedy různé materiály. Jedno prasátko jménem Vašík si postavilo domeček ze slámy. Druhé prasátko jménem Pašík si postavilo domeček z klacíků. Třetí prasátko jménem Boubelka (byla to slečna) si postavilo domeček pracně z kamenů. Prasátkům při stavbě radila například sova dopálená, chytrý bobr nebo otravný zajíc. Potom, co se na jevišti objevil vlk s falešnou písničkou "Čuchám, čuchám vepřovinu", se prasátka urychleně schovala do svých domečků. A jak to dopadlo? Na mou duši, na vepřové uši, domeček ze slámy a z klacíků se rozpadl, vlkovi stačilo jen trochu fouknout. Jediný domeček, ten z kamenů, vydržel, navíc si vlk narazil nohu. A tak mohla tři prasátka vesele hrát v domečku z kamení třeba hru "Prase, nezlob se" a byla ráda, že už nejsou ve při a jsou zase kamarádi!