Zájmová aktivita Povídálek

Máte děti kamarády? Bez nich by vám určitě bylo smutno, a také byste se třeba neměly od koho co nového naučit. Jako skřítek Povídálek. Ten přišel mezi děti do školky s kamarádkou žabkou Dorotkou, pejskem Žolíkem a opičkou Matyldou. Nechybělo přivítání básničkou "Ať jsi, kdo jsi, pojď si hrát, tady tě má každý rád..." Děti se s kamarády učily procvičovat jazýček cvičením s obrázky a před zrcadlem,zkoušely správně dýchat bez zvedání ramen, foukat do větrníku, peříčka  nebo závodily s pavoučky. Básničkou ukazovačkou si vždy procvičily prstíky, aby mohly plnit Žolíkovy úkolíky kreslením, spojováním, či doplňováním. Opička Matylda vždy vymyslela nějakou legraci, cvičení nebo hru. Čas strávený s kamarády rychle utekl, něco jsme se naučili a příště zase na viděnou. Ahóóój :-)