Odemykání adventu na ZŠ SNP

Předškolní děti se v pátek dopoledne vydaly podle perfektně připravených šipek na cestu do ZŠ SNP. Cesta končila u tělocvičny základní školy. Logo naší mateřské školy Zdravíčko nás provázelo celým programem. Děti dobře věděly, kde je jejich šatna i lavička v tělocvičně. Po přivítání začal vánoční program. První vystoupila šikovná mažoretka se cvičením a vánoční hudbou. Po protažení a veselém tancování děti začaly plnit připravené úkoly: házení míčů k Olafovi, motání rolniček na stužku, házení sněhovou koulí, zdolávání dlouhé překážkové dráhy, slalom s koníkem, lepení vloček kolem ledního medvěda. Celý program vyvrcholil příchodem andílků a odemčením adventu. S malým dárkem a sladkou odměnou se dětem vůbec nechtělo odcházet zpět do mateřské školy.

❄    ❄            ❄              ❄        ❄                      ❄            ❄                      ❄

❄      ❄               ❄                           ❄         ❄               ❄           ❄

❄           ❄   ❄              ❄            ❄                     ❄   ❄         ❄          ❄   ❄

❄      ❄          ❄                 ❄          ❄               ❄