Den Země u Rybiček

Víte děti, že i naše planeta Země slaví svátek? Malé Rybičky si povídaly o tom, čím bychom naší Zemi a přírodě mohli udělat radost, jak se staráme o to, aby se nám na ní krásně žilo a co jí naopak škodí, čím jí ubližujeme. Společně jsme si povídali o zvířátkách, stromech a květinách, které potřebujeme k našemu životu. Abychom měli co jíst, abychom mohli dýchat, na něco krásného se dívat, abychom se mohli o něco starat. Děti také pozorovaly klíčící semínka, začínající život v nich a sledovaly změny, které se s nimi dějí a nakonec tu dobrotu i ochutnaly. Přejeme ti naše Země hodně milých lidí, kteří se o tebe budou starat, nebudou ti ubližovat a budou chránit přírodu. A to jsme určitě i my, Rybičky.