Čertění u Rybiček

V pondělí 4. 12. nás ve školce navštívil čertík Legrácka se svou kozou Julčou. Na takovou událost jsme se museli řádně ustrojit, a proto jsme se převlékli do čertích či andílkových kostýmů. Pro malé čertíky a andílky byly připraveny různé pekelné aktivity – motání veselých čertíků, jazyková škola pro čerty nebo třeba modelování andělských perníčků. Poté už nás čekala samotná návštěva čertíka Legrácky. Ten přišel i s kufrem, který v sobě ukrýval různé symboly spojené s Mikulášem, čertem a andělem. Na pomoc si k sobě přizval i nás – malé čertíky i andílky. Za naši statečnost a odvahu jsme každý dostali mikulášskou nadílku. Společně jsme čertíkovi zazpívali veselou písničku a těšili se na výborný oběd v podobě čertovských placek s povidly!